Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Fun Factory Share

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z FLAGRANTI

Info v obchodeDarček2,99 €100 % • 596×Ďalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 187 349×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Materiál

• idealna velkost

fajn pre pary, kto ma rad experimenty, odporucam

• , zakúpené v EroDream.sk

• použitelne pre obe parnerky. Nie len jednostranne. Pohodlny. Dostatocne pevny
    • Váha, respektíve keby bol vyrobený z ľahšieho materiálu, aby nebol už pri nasadení ťažký /nevypadával.

- použiteľný pre obe partnerky
    - použitie 9 z 10 /10 - výborne/
    - jednoduchá nazvem to inštalácia :-)
    - vrele odporúčam aj dalej...
    - áno - použitelný pre obe partnerky, výborný tvar, velkost materiál
    - nie - ťažký materiál - volila by som jednoduchší na váhu
    - používateľ som na strednej úrovni. podobný produkt som už v minulosti použila.
    - cena primeraná
    - kúpa bola primeraná kvalite
    - pre každú príležitosť
    - funguje presne tak ako som očakávala

• , zakúpené v EROS

• kvalitne dobre sediace dildo
    • ak zena velmi vlhne, casom je tazke udrzat dildo vo vnutri

splnilo nase ocakavania a sme s nim velmi spokojny. pouzitie je mnohorazove, zalezi len na dobrej kreativite partnerov :)

Materiál
silikón
fialové
Dĺžka
25 cm
Priemer
3.8 cm

Užite si hru bez nutnosti mať postroj s týmto nositeľným dvojitým dildom Fun Factory SHARE vo fialovej farbe, ktoré uspokojí naraz ako vás tak vášho partnera. Kratšiu časť dildá si žena zasunie do vagíny, ktoré ju svojím tvarom dráždi bod G. Dlhšiu časť žena pri hrách zasúva do svojej partnerky alebo partnera. Mierne zahnutý tvar a tvarovaný žaluď rovnako ako u každej hračky tohto druhu si ju niekto ľahko udrží vo vnútri, niekomu to pripadá oveľa ťažšie a niekto zistí, že vďaka prirodzenej vlhkosti môže hračka vykĺznuť hneď. Preto možno budete musieť použiť postroj alebo dildo aspoň pridržiavať rukou. Pri sebauspokojovaní použite tiež dlhšiu časť dildá, ktoré vám dovolí hlboký prienik. Dildo je vyrobené z jemného silikónu, ktorý je pevný, ale ohybný a dobre sa prispôsobí. Dildo je vodeodolné, tak vám nič nebráni užiť si ho v sprche alebo vo vani. V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu tejto hračky. Celú našu ponuku nájdete tu. Po každom použití ho opláchnite pod vlažnou vodou a môžete tiež použiť čistič erotických pomôcok .Dildo je zabalené v pekné krabičke.

Prečo si vybrať dildo dvojité Fun Factory SHARE violet: dvojité dildo uspokojí naraz ako vás tak vášho partnera kratšia časť dráždi bod G dlhšia časť je mierne zahnutá a má tvarovaný žaluď vyrobené z jemného silikónu dobre ohybné, ale pevné vodeodolné pre mokré hry ľahká údržba

Parametre:

• Farba: fialová
  • Materiál: silikón
  • Rozmery: dĺžka vonkajšej časti 23,5 cm, použiteľná dĺžka 21 cm, priemer 4 cm; dĺžka vnútornej časti 12 cm, priemer 4,3 cm
  • Vibrácie: nie
  • Vodeodolnosť: áno
  • Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma96 % • 2 978×Ďalšie informácie

• , zakúpené v EroDream.sk

• použitelne pre obe parnerky. Nie len jednostranne. Pohodlny. Dostatocne pevny

- použiteľný pre obe partnerky
    - použitie 9 z 10 /10 - výborne/
    - jednoduchá nazvem to inštalácia :-)
    - vrele odporúčam aj dalej...
    - áno - použitelný pre obe partnerky, výborný tvar, velkost materiál
    - funguje presne tak ako som očakávala

• , zakúpené v EROS

• kvalitne dobre sediace dildo
    • ak zena velmi vlhne, casom je tazke udrzat dildo vo vnutri

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma96 % • 2 978×Ďalšie informácie
    Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 56×Ďalšie informácie